Kredi ve Borsa

Vakıfbank Kredi Başvurusu ve Şartları


Günlük ihtiyaçlarımız ya da işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bankalardan kredi taleplerinde bulunuruz. Bazen kredi talepleri uzun sürmekte ve sorunlar yaşamaktayız. Vakıfbank uygun koşullar ve şartları ile kredi talepleri en güzel şekilde değerlendirmektedir. Diğer bankalar gibi Vakıfbank’ta bireysel, KOBİ ve ticari krediler olarak yardımcı olmaktadır.

 

Vakıfbank Bireysel Krediler

 

Taksitli İhtiyaç kredisi; tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla bankanın müşterilerine sunduğu bir kredidir. İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi, otomobil rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi olarak bireysel işyeri kredisi, arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi şeklinde seçenekleri vardır. Bu krediler 36 aya kadar vade seçenekleri şeklinde kullanabilirsiniz. Belirli ve düzenli olarak bir gelire sahip olmanız şartı aranmaktadır. İstihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılmaktadır. Teminat karşılığı kullandırılır ve banka tarafından hayat sigortası yaptırılır. Kredi başvurusunu internet bankacılığı ile veya şubeye giderek bizzat yapmanız gerekmektedir.

 

Taşıt kredisi ile bir araç sahibi olmak çok daha kolaydır. Vakıfbank taşıt kredisi olarak karşımıza iki seçenek çıkartmaktadır. Sıfır Km taşıt kredisi ve 2. El taşıt kredisi olmak üzere seçenekler sunmaktadır. Taşıt rehni karşılığında kullandırılan kredi bankanın isteğine bağlı olarak ek teminat talebinde bulunabilir. 48 aya kadar vade seçeneği ile bu krediyi talep eden kişiler istenilen belgeler ile birlikte şubelere müracaat edebilirler.

 

Sarı Panjur Ev kredisi ile konut sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Vakıfbank bu kredi seçenekleri ile size en uygun şekilde konut sahibi yapmaktadır. Azalan sarı panjur kredisi, avantajlı sarı panjur kredisi, kentsel dönüşüm kredisi, erkenci sarı panjur kredisi seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler ile size en uygun olan krediye göre 120 ay seçenekle kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Kentsel dönüşüm kredilerinde farklı uygulamalar olup öncelikle 6306 sayılı afet riski altındaki alanlarda olduğunuzun belirlenmesi gerekmektedir. Bu alanda bulunan konutun kullanılmazlık oranı da ayrıca bir önem taşımaktadır. Almak istediğiniz konutun tapu fotokopisi ile en yakın bankaya müracaat etmeniz gerekmektedir.

 

Hızlı bitirme kredisi; konut yapı kooperatiflerine, inşaatların daha hızlı bir şekilde tamamlanması için uygulanan bir kredidir. İnşaat gerçekleştirme seviyeniz %20 -%80 arasında ise düşük faizler ile Bankomat- 7/24 kredisi şeklinde belirli dilimler halinde kullandırabilirsiniz. İnşaat süresince bu kredide sadece aylık faizlerini ödeyebilirsiniz. İnşaat tamamlandıktan sonra ise kredi borcunuz üyelere pay edilerek ferdileştirebilirsiniz. Üyeler ise kendilerine düşen borç miktarlarını nakden veya Vakıfbank’tan kullanacak oldukları kont finansman kredisi olarak ödeyebilirler. Bu krediyi yapı kooperatifleri bankanın şubesine müracaat ederek değerlendirme sağlayabilir.

 

Kredili bankomat 7/24; hesabınızda yerli miktar olmadığı zaman ek miktarlardan kullanma imkanı sağlamaktadır. Bu hesaptan ayrıca EFT, havale, fatura ödemesi gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın şubesine müracaat ederek talep edebilirsiniz.

Hızır 7/24; limitini sizin arttırabileceğiniz bir kredidir. Acil nakit ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktadır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir