Kredi ve Borsa

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredisi


Suudi Arabistan Bankası olan The National Commrcial Bank, Boydak Grubu, Ülker Grubu’nun ortak girişimleri sonucunda Türkiye Finans Katılım Bankası ülkemizin katılım bankacılığının öncülerinden biridir.

 Türkiye Finans Katılım Bankası Kredisi olarak baktığımızda bireysel,  KOBİ, Ticari krediler şeklinde seçenekleri ile müşterileri en iyi hizmet ve seçeneklerini sunmaktadır.

Konut Finansmanında mortgage olarak uygun koşullarla ev sahibini olmanızı sağlamaktadır. Bu sistemde satın almak istediğiniz gayrimenkulü Türkiye Finans tarafından alınmaktadır. İstediğiniz vadeye göre üzerine kar payı eklenir ve size satışı yapılır. Size uygun olan koşullarda ödeme planı yapılmaktadır. Artan taksitli mortgage finansmanı, azalan taksitli mortgage finansmanı ve ara ödemeli mortgage finansmanı şeklindedir.

İhtiyaç Finansmanını Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınızın finansman olarak desteğini sağlamaktadır. Vade olarak 36 aydır ve aylık %1.55 oranında kar payı almaktadır.

 

Arsa finansmanı ile yatırım amaçlı olarak satın almak istediğiniz arsanın bireysel kişiler için finansmanını sağlamaktadır.  Arsa finansmanında 84 aya kadar vade uygulamaktadır. İlk 48 ay vade düşünürseniz aylık %1.35 kar payı almakta olup daha uzun vade düşünmeniz durumunda ise aylık %1.40 kar payı uygulamaktadır.

 

İşyeri finansmanı ile yatırım amaçlı iş yeri satın almak isteyen bireysel kişiler için sağlanmakta olan finansman desteğidir. Bu finansman desteğinde de 84 aya kadar vade uygulaması bulunmaktadır. İlk 48 aya kadar aylık %1.35 kar payı daha uzun süre vade istemeniz durumunda kar payı %1.40 olarak finansmanı sağlamaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası ayrıca hızlı finansman platformu ile emlak, taşıt ve de ihtiyaçlarınızı bayiliklerden kolaylıkla yapmanızı sağlamaktadır.

 

Taşıt Finansmanı ile gerçek kişilerin 0 km ya da 2. el taşıt alımları için destek sağlamaktadır. 48 aya kadar vade ayarlaması yapılabilmekte ve aylık % 1.30 oranında katkı payı almaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak geçmekte olan KOBİ’lere finans desteği sağlamaktadır. KOBİ’lere yatırımlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak özel çözüm paketleri uygun kar payları ile olanaklar sunmaktadır. KOBİ’lerin dış finansman desteklerini ve makine teçhizat alımlarında uygun koşullar ile yardımcı olmaktadır.

 

Ticari finansman ile tüzel kişiliklere ve işletmelere daima yardımcı olmaktadır. Nakdi krediler, gayri nakdi krediler ile dış ticaret ve finansmanını sağlamaktadır.

Nakdi krediler ile işletmenin kısa vadedeki nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

Gayri nakdi krediler ile teminat mektubu, referans mektupları, Akteditif, Kabul/Aval kredileri gibi seçenekler ile her daim ticari işletmelerin yanında olmaktadır.

 

Dış ticaret ve finansmanı yurtdışında yapılacak olan makine alımları ve diğer işlemler olan ithalat ve ihracatların finansmanında firmalara yardımcı olmaktadır.

 

Türkiye Katılım Bankası Kredi olanakları ve uygun kar payları ile her daim müşterilerinin hizmetinde olmaktadır. Bunların yanında Finansör ve kredi kartları ile acil ihtiyaç ve de alışverişlerinizde destektir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir