Kredi ve Borsa

Teb Kredi Oranları


Türkiye Ekonomi Bankası kısaca TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kuruluşundan bu yana ürün ve hizmet çeşitliliği ile birlikte yatırım, factoring, leasing, portföy yönetimi, sigorta, kredi ve finans sektöründe aracılık faaliyetleri yapan bir bankadır. TEB, BNP Paribas ile ortaklığını kurduktan sonra; kurumsal, özel ve ticari bankacılık alanlarındaki işlemlerini ve de uzmanlığını bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı ve işletme bankacılığı ile de devam ettirmektedir.

 

TEB bireysel ve kurumsal kredileri ile de diğer bankalarla beraber rekabetini ve müşterilerinin ihtiyaçlarını fazlası ile karşılamaya çalışmaktadır. Her alanda kendine yer edinmek prensibi dahilin de kredi taleplerini en kısa zamanda değerlendirmektedir.

Teb kredi çeşitleri; ihtiyaç kredileri, konut kredisi, taşıt kredisi, kredili mevduat hesabı, tarım kredileri ve ticari krediler olarak hizmet vermektedir.

 

İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi, CEPTETEB ihtiyaç kredisi, TEB pratik ihtiyaç kredisi, bireysel finansman kredisi, arsa kredisi, biriktiren kredi ve PTT’den TEB Jet kredisi şeklinde seçenekler sunmaktadır.

 

CEPTETEB Kredisi ile şubeye gitmenize gerek kalmadan 1.000.-TL ve 15.000.- TL şeklinde kullanabilirsiniz. 36 aya kadar vade sunmakta ve faiz oranı aylık %1.30 şeklindedir.

 

TEB pratik ihtiyaç kredisi, bankanın müşterisi olmasanız bile online olarak başvuru yapılabilmektedir. 36 aya kadar vade sunmakta ve faiz oranı aylık %1.55 şeklindedir.

İhtiyaç kredisi tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla verilmektedir. Şubeye müracaat ederek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Diğer kredilerde olduğu gibi 36 ay vadelidir ve faiz oranı aylık % 1.65 şeklindedir.

 

Bireysel finansman kredisi, ev dekorasyonu, tadilat işleri ve diğer nakit ihtiyaçlarınız için kullandırılmaktadır. İpotek teminat alınarak kullandırılmaktadır ve ekspertiz değerinin %60 esas alınmaktadır ve 36 ay vadelidir.

 

Arsa Kredisi ile evi teminat göstererek arsa almanızı sağlamaktadır. Bu kredinin de vadesi 36 ay olup faiz oranı aylık %1.55 şeklindedir.

 

Biriktiren kredi ile taksitlerinizi ödeme yaparken hesabınıza belli bir miktar atılmaktadır. Kredi borcunuz bittiğinde vadeli hesapta olan miktarı kullanabiliyorsunuz.

 

PTT’den TEB Jet Kredisi, emekli maaşını bu kurumdan alanlara kullandırılan kredidir. 1.000.-TL ile 30.000.-TL arasında kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadelidir ve 70 yaş sınırı getirilmiştir.

 

Konut Kredisi

Konut alımlarınızda bankanın 120 aya kadar vadeli olarak kredi sunmaktadır. Faiz oranı aylık %1.29’dur.

 

Taşıt Kredisi

Almak istediğiniz aracı ipotek ederek taşıt kredisi verilmektedir. 36 aya kadar vade olup aylık faiz oranı %1.55’dir.

Tarım kredilerinde çiftçilerimize destek olmak amacıyla ürünlerin hasat mevsimlerine ve çiftçilerin hesaplarına göre ayarlama yapılmaktadır. İşletme kredileri, yatırım kredileri ve girişim kredileri olarak yardımcı olmaktadır.

Ticari kredilerde aynı şekilde firmaların ihtiyaçlarına göre ve KOBİ kredileri şeklinde yardımcı olmaktadır.

TEB Kredi oranları ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak en uygun koşullarla ve ekonomik verilere dayanılarak ayarlanmaktadır. Kullanım şekilleri ve de koşullarına göre özel faiz uygulamaları da yapılmaktadır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir