Kredi ve Borsa

TEB İnternet Bankacılığı


TEB İnternet Bankacılığı

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde bankalarda sıra beklemeden birçok işleminizi ister akıllı cep telefonlarından, isterseniz de bankanızın internet sitesinden yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı, özellikle TEB  (Türkiye Ekonomi Bankası ) gibi kaliteli ve uzun yıllar boyu vatandaşlarına güvenli ve hızlı hizmet veren bir bankanın internet üzerinden de işlem yapılabilmesi oldukça güzel bir özelliği haline geldi. Durum böyle olunca da esnaf ve işletmeciler gibi, sürekli bankaya gidemeyecek kişiler için internet bankacılığı oldukça yararlı bir hal aldı. Tabii internet üzerinden 7 /24 hizmet alabilmeniz sayesinde de mesai saatlerini beklemeden istediğiniz her saatte işlem yapma özelliği gösteriyor.

TEB İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

TEB internet bankacılığını kullanmak için, ilk önce TEB Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Ayrıca sürekli banka uygulamanızın yanında taşımak istiyorsanız da akıllı telefonunuzun uygulama indirme kısmından TEB Mobil Bankacılık uygulamasını ücretsiz ve hızlı şekilde indirebilirsiniz. Eğer Masaüstü ya da diz üstü bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız da TEB bankasının resmi ve güvenli sitesine girerek, 7 /24 saat istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tabii giriş için önce bilgilerinizi ve kart bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir. Bu işlemlere başlamadan önce, yanınızda kimlik, kredi kartı ya da hesap kartı, cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi içeren materyallerinizin yanında olması gerekir. Tabii internet bankacılığını kullanabilmeniz için, eğer kart alırken yada hesap açtırırken, internet kullanımını açtırmış olmanız gerekir. Eğer kartınız internet işlemlerine açılmamış ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da şubeye giderek kısa sürede internet kullanıma açtırabilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığında Hangi İşlemler Yapılabilir?

İnternet bankacılığı, kişilerin hem zamandan hem de bankada sıra beklemekten kurtaran, son zamanlarda daha çok tercih edilen bir uygulamadır. TEB İnternet Bankacılığı sayesinde kolaylık para gönderebilir, faturalarınız ödeyebilir, kullanmakta olduğunuz kredi kartı ve hesap kartlarınızın özetlerini görerek, ne kadar harcama yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme imkânı ile de 1 defaya mahsus fatura bilgilerinizi girerek, her ay fatura ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Eğer TEB bankası kullanıcısıysanız, gündelik işlemlerinizde oldukça fazla kendinize vakit ayırarak saydığımız işlemleri, evinizin rahatlığında yapabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir