Kredi ve Borsa

Kredi Kartı Özellikli Genç Bankkart


Genç kesimin daha fazla ilgisini çekmek için Ziraat Bankası’ndan yepyeni hizmet, kredi kartı özellikli genç bankkart. Gençlerin sesine kulak veren Ziraat Bankası onlara özel bir çok yeniliklerle dolu muhteşem bir kart hazırladı. Keyfi ve kazancı bol olan bu kart sayesinde gençler Ziraat Bankası’nın birçok hizmetinden de faydalanabilecekler. Türkiye’de ilk kez bankkart ile kredi kartını birleştiren banka Ziraat Bankası oldu. Bu yenilikçi yapısı ile gençlerin de son zamanlarda tercih ettiği bankalar sıralamasında üst sıralarda yerini aldı.

 

Kredi Kartı Özellikli Genç Bankkart Özellikleri

18-25 Yaş arası üniversite öğrencisi tüm gençler bu birden fazla özelliğe sahip karta başvuruda bulunabilirler. Banka kartı olarak da kullanabileceğiniz bu kart sayesinde hesabınızda para olmadığında 375 TL ye kadar ekstra alışveriş yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın öğrencilere sunmuş olduğu harçlık avansını dilediğinizi gibi kullanabilirsiniz.

 

Kredi Yurtlar Kurumu’ndan öğrenim kredisi yada burs alıyorsanız hemen kredi kartı özellikli genç bankkart’a yada harçlık avansına başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer genç kartınız varsa Ziraat Bankası’ndan kredi kartı özellikli kart ile birleştirebilirsiniz. Faizsiz ve masrafsız bir çok alışveriş imkanından faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda bankamatik kartı olarak da kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

GençBankkart başvurusunu cep telefonundan hızlı bir şekilde yapabileceğiniz gibi size en yakın Ziraat Bankası’nda da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer genç bankkartınız varsa , kredi kartı özelliğini açtırmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz, cep telefonunuzdan sms gönderebilirsiniz. Tüm işlemleri gerçekleştiremezseniz eğer herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Kartınızda kredi kartı özelliğini aktif hale getirdikten isterseniz alışverişlerinizde isterseniz de harçlık avans çekerek kullanabilirsiniz.  Harçlık avansınız kredi kartınızın limiti ile sınırlıdır.

Harçlık avans olarak çektiğiniz tutar öğrenim kredinizden bir sonraki ay çekilir. Hesabınızda para olmasa dahi kullanabileceğiniz bir limitiniz olmuş olacak. Kartınızla yurt içi ve yurtdışı harcamalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu kart da 3D Secure olan internet sitelerinde de alışveriş yapabilirsiniz.  50 TL altı alışverişlerinizde temassız özelliği ile şifrenizi girmeden alışveriş yapabilirsiniz.  Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu bu kart tüm gençlere ücretsizdir.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir