Kredi ve Borsa

İş Bankası Atm


İş Bankası Atm

İş Bankası Atm’leri üzerinden Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok noktada iş Bankası Atm’si bulmak mümkündür. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren İş Bankası Atm’leri zengin işlem çeşitliliği sayesinde kolayca iş ve işlemlerinizi yürütmenize yardımcı olmaktadır.

Türkiye genelinde yaklaşık 6500 Atm’ye sahip olan İş Bankası müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bankamatik sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Atm’lerde kredi kartınız veya bankamatik kartınızla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta kartsız işlem yapma imkanı sunan bankamatiklerde her türlü bankacılık işlemleri hızlı bir şekilde yürütülmekte ve banka şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır.

Kredi, kredi kartı ödemeleri gerçekleştirebileceğiniz bankamatikler üzerinden hesap özetinizi, hesap bakiyenizi görüntüleyebilir, faturalarınız rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

İş Bankası Atm’ lerinden Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirsiniz?

İş Bankası Atm’leri işlem çeşitliliği açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İş Bankası Atm’leri üzerinden gerçekleştirilebilecek işlemler şu şekildedir:

  • İş Bankası’nın yeni uygulaması olan İşCep Karekod veya Bluetooth sayesinde kartsız olarak anında para çekme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Kartla veya kartsız olarak kredi taksitlerinizi kolayca ödeyebilirsiniz.
  • İş Bankası müşterisi olmayanlar bankamatikler üzerinden döviz bozdurma imkanına sahiptir.
  • Atm’ler sayesinde hem İş Bankası hem de diğer hesaplara hızlı bir şekilde para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefon hattınıza TL yüklemek için İş Bankası Atm’lerini kullanabilirsiniz.
  • Hisse senedi ve altın alım satım işlemlerini bankamatikler üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ortak Atm’lerde banka kartınızla hemen para çekebilir ve bakiyenizi görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

En Yakın İş Bankası Atm’sini Nasıl Öğrenebilirim?

Farklı 6500 noktada Atm’si bulunan İş Bankası müşterilerine zaman kaybetmeden ve banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. 24 saat boyunca aralıksız hizmet sunan İş Bankası Atm’lerinin yerini öğrenmek ve size en yakın Atm’nin nerede olduğunu görüntülemek için İş Bankası internet sayfasını kullanabilirsiniz.

İş Bankası Atm sorgulama ekranına girerek bulunduğunuz şehri ve ilçeyi seçmeniz yeterlidir. Yaptığınız arama sonucunda sizin kriterlerinize uygun İş Bankası bankamatiklerini görüntüleme imkanına sahip olabilir ve en yakın Atm’de işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir