Kredi ve Borsa

Halkbank Kredi Başvurusu ve Kredi Alma


Halkbank uzun yıllar boyunca süregelen ve bu güne ulaşan bankalar arasında yer almaktadır. Halk Bankası 5 ana başlık etrafında faaliyetlerini sürdürmektedir. Pazarlama, krediler, destek hizmetleri, şube dışında var olan kar merkezleri, mali kontrol ve risk yönetimi şeklinde bir bankacılık anlayışına sahiptir. Operasyon ağırlıklı bankacılık anlayışı sebebiyle oldukça avantaj ve fırsatları yakalamakta ve müşterilerine sunmaktadır. Küçük esnafa ve büyük iş sahiplerine varana kadar herkese, ihtiyaç duydukları kredileri, kolay bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Halk Bankasının 2016 yılında sundukları kredi fırsatları arasında; Kredi Bordro24, Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, Kamu Sektöründe Çalışanlarına Özel Kredi, Özel Sektörde Çalışanlarına Özel Kredi, Dost Kredi, 2/B Kredi Paketi ve kentsel Dönüşüm Kredisi gibi avantajlarla hazırlanmaktadır.  Tabi bunun yanında ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi krediler de bulunmaktadır.

 

Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi, bütçenizi zorlamadan ve kolayca geri ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredidir. Tüm bu krediye sahip olmak istiyorsanız eğer, mesaj yoluyla gerekli bilgileri doldurarak da edinmeniz mümkündür. 50.000 TL değerinde bir tutar baz alındığında ve 36 ay vade belirlendiğinde, faiz oranı %1.29 ve %1.35 arasında bir değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, aylık ve yıllık maliyet oranları da değişkenlik göstermektedir.

 

Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, emeklilere özel olarak hazırlanan kredi olarak Halk Bankası’nda yer almaktadır. İster masrafsız bir şekilde, isterseniz de oldukça uygun faiz oranıyla birlikte, emeklilerin bütçesini zorlamadan kolay bir şekilde kredi almanız gerekmektedir. WEB sitesi veya mesaj yoluyla yapılan kredi başvurularında, maksimum tutar 15.000 TL olarak sınırlandırılmaktadır.

 

Kamuda çalışanlarına yönelik olarak hazırlanan Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi olarak kredilendirilmektedir. Gerekli belgeler kullanılarak bu kredi için başvuruda bulunulması, kamuda çalışan kişiler için oldukça önemli bir kredidir.

 

Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi ise, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kullanılabilecek ve kişinin hem gelir düzeyine hem de bilgilerine uygun olarak rahat bir şekilde kullanabileceği bir kredidir. 36 ay vade ile 50.000 TL değerinde bir tutar varsayıldığında, %1.33 ve %1.39 arasında bir faiz oranı uygulanmaktadır.

 

Dost Kredi, bir transfer kredisi olarak da söylenebilmekte ve algılanabilmektedir. Diğer bir bankada çalışmanızla gerçekleştirdiğiniz çalışmalarda konut kredisi kullanıyorsanız eğer, Halk Bankası’na uygun faiz oranları ve uygun bir ödeme koşulları ile transfer etmenin mümkün olduğu bir kredidir. 100.000 TL değerindeki bir tutar ile 180 aya kadar varan vade seçenekleri mümkün olmaktadır. Tabi vade arttıkça faiz oranları, aylık ve yıllık maliyetler ve dosya masrafı gibi çeşitli rakamlarda değişiklikler olmaktadır. 60 ay vade için %1.13 faiz oranı, 120 ay vade için %1.15 faiz oranı, 180 aylık bir vade için ise, %1.19 tutarında bir faiz oranı uygulanmaktadır.

 

2/B Kredi Paketi ile hak sahibi olduğunuz ve size ait olan arazinizi satın alabilirsiniz. Satın alma işleminde, %20 ilave olan peşin ödeme indiriminden de yararlanırken bir yandan, arazinizin rayiç bedeli üzerinden %60 tutarında bir oranla indirimli şekilde satın alabilirsiniz. 120 aya varan vadede mümkün olmaktadır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir