Kredi ve Borsa

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi TEB’de


Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi TEB’de

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan yepyeni bir kampanya. TEB bonus kredi kartı ile müşterilerine büyük avantajlar sağladığı gibi zaman zaman gerçekleştirdiği kredi kampanyaları ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. TEB İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve araç kredilerinde en düşük faiz ve uzun vade imkanları sunmaktadır. Yeni kampanyanın adı Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi TEB’de. Bu kampanya dahilinde günde sadece 10 TL ödeyerek ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde tüm bankalar ihtiyaç kredisi kampanyası yarışına girdi. Kimi bankalar taksit avantajı sağlarken kimi bankalar ise düşük faizli kredi sunmaya çalışıyor. Her sene olduğu gibi yine bu sene de çoğu bankalar 3-4 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

 

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi TEB’de Faiz Oranları ve Taksitler

Bu kampanya dahilinde TEB Bankası’nın uygulayacağı faiz oranı aylık 1,33 dür. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasındaki en önemli avantajlardan biri ise 4 ay erteleme yapılabilmedisir. Bu kredi 10.000 TL için 48 aylık taksit için geçerlidir. Diğer taksit sayısı ve ihtiyaç kredisi tutarı için faiz oranları değişmektedir. Bu konu ile ilgili TEB Bankası’ndan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 10.000 TL için aylık ödenecek taksit tutarı 299,80 TL’dir.

 

Şimdi Al 2018’de Ödemeye Başla

TEB Bankası’ndan kullanacağınız ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler

  • Ehliyet veya nüfus cüzdan fotokopisi
  • Maaş bordrosu yada gelir belgesi
  • Bu krediyi kullanmak isteyen serbest meslek sahibi yada esnaflar son 3 yıllık gerli bilançosu, imza sirküleri ve vergi levhasını bankaya iletmeleri gerekiyor

10.000 TL üzerinde bir ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa taksit tutarınız ve faiz oranı değişecektir.  Banka gerekli gördüğü takdirde kredi kullanmak isteyen kişiden ek evraklar isteyebilir. Kredi puanı yüksek olan kişiler bu tarz prosedürlerle uğraşmadan daha hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanabilirler. TEB kredi başvurularınızı size en yakın TEB şubelerinden CEPTETEB internet bankacılığı şubesinden yapabilirsiniz. TEB kampanyalı kredi başvurunuzu bu araçlar dışında dilerseniz TEB çağrı merkezini arayıp ayrıntılı bilgi alarak yapabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir