Kredi ve Borsa

Garanti Bankasından Sonbahar Kredisi


Garanti Bankası’ndan Düşük Faizli Sonbahar Kredisi

Yıl sonu yaklaşırken neredeyse tüm bankalar kampanyalı kredi yarışına girdi. Bu yarışta ön sıralarda yerini alan bankalardan biri ise Garanti Bankasıdır. Garanti Bankasından sonbahar kredisi 1.29’ dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte yüksek taksit imkanı sunuyor. Yaz bitti, okullar açıldı ve tüm masraflar üst üste geldi diye dert etmeyin Garanti Bankası imdadınıza yetişiyor. Bu son kampanya ile sadece kredi kartı alanındaki başarısının yanında ihtiyaç kredisi alanında da etkin rol aldığını tüketiciye gösterdi.

 

Garanti Bankasından Sonbahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Bankası müşterisiyseniz internet bankacılığı yada mobil şube aracılığı ile kredi çekmek istediğiniz tutarı ve vadeyi belirleyerek sıkıcı prosedürlerle uğraşmadan hızlı bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Banka şubesine gitmeden kredi tutarının hesabınıza geçmesini isteyebilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi değilseniz Garanti Bankasının internet sitesinden başvuru formunu doldurarak sonbahar kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız size en yakın Garanti Bankasına giderek faiz oranları ve vade sayısı hakkında bilgi alıp kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası’nın tüm Türkiye’de çok yaygın şube ağı bulunmaktadır. Çok fazla sıra beklemeden işlemlerinizi hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde sizin adınıza açılacak hesaba paranız aktarılacaktır.

 

Sonbahar Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankasından sonbahar kredisi kampanyasında maksimum 75000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kampanyada en fazla 48 ay vade mevcuttur.  25000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile ödemek isterseniz aylık taksit tutarınız 770,60 TL olacaktır.  50000 tl ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz 48 ay boyunca aylık 1502,83 tl ödemeniz gerekecek. Garanti sonbahar kredisi kampanyası dahilinde 75000 TL ihtiyaç kredisi çekerseniz  48 ay vadeli olarak aylık 2225,76 TL’lik bir ödemeniz olmuş olacak.  Bu kampanyada dahilinde 3 ila 48 ay arasında vade yapılmaktadır.  Faiz oranları vadenin süresine ve çekilmek istenilen kredi tutarına göre değişmektedir.

 

Garanti müşterileri Garanti İnternet yada Garanti Cep’ten yaptıkları başvuruda sadece onaylanan kredi tutar hesaplarına aktarılır. Garanti Bankasının bu muhteşem kampanyası ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilir yada internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir