Kredi ve Borsa

Garanti Bankası Çalışma Saatleri


Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Türkiyenin ikinci büyük bankası olan Garanti Bankası müşteri memmuniyetini sağlamak için çalışıyor. Bu sebeple merkezi noktalarda, havaalanlarında, sınır kapılarında öğe aralarında bile hizmet veriyor. öğle tatiline yakalanmadan istediğiniz an hizmete ulaşmanız Garanti Bankası açısından çok önemlidir. bu sebeple öğle arasında bile merkezi noktalardan ve alışveriş merkezlerinde bulunan garanti bankası şubelerinden kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Ayrıca çalıştırdığı personel açısından da size güler yüzü hizmet veren ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözen bir banka olan Garanti Bankasını sizde içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti bankası çalışma saatleri saat 9 da başlıyor. Sabah mesaisinin 9 da başlaması sizin açınızdan oldukça büyük bir avantajdır. Çünkü çoğu banka 9.30 da açılıyor. Oysa Garanti Bankası saat 9 da iş başı yaparak erkenden hizmet vermeye başlıyor. Merkezi olmayan noktalarda öğren arası 12. 30 da başlıyor. Bir saatlik aranın ardından 13. 30 da tekrar mesai başlıyor. 13.30 ve 17 arasında öğleden sonraki mesai başlıyor. Bu saat aralığında istediğiniz bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. saat aralığının erkenden başlaması çok önemlidir. bu sayede işleriniz erken bitirebilirsiniz. Hızlı ilerleyen sıra ve banka çalışanlarının güler yüzü oluşu işlerinizi daha kolay yapmanıza yardım eder.

Garanti Müşteri Temsilciliği

Eğer yapmak istediğiniz işlemi mesai saati dışında yapmak zorundaysanız bankanın müşteri temsilcisini arayarak işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası Türkiyenin her yerinde hizmet vermesinin yanında 900’ü aşkın sayıda şubelerinin bulunması sebebiyle her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir banka. Ayrıca çok sayıda Atm yerlerinin bulunması da işlem yapmanızı kolaylaştıran bir etkendir. Atm üzerinden ve müşteri temsilcisini arayarak birçok işlem yapabilirsiniz. diğer yandan Garanti Bankası yurtdışında da aktif bir şekilde çalışan bir bankadır. Bu sayede bulunduğunuz ülkeden de banka işlerini yapabilirsiniz. diğer yandan Garanti Bankası internet ve cep şube uygulamalarında oldukça başarılıdır. İnternet bankacılığı üzerinden birçok hizmeti kolay bir şekilde yapabilirsiniz. şubeye gidecek zamanınız yoksa internet üzerinden birçok bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir