Kredi ve Borsa

Finansbank Banka Kredisi 2017


Finansbank, 1987 yılından bu yana devam eden ve halka açılan ilk özel sektör bankası olarak devam etmektedir. O dönemde kurulan bankalar arasında bankacılık bakış açısıyla ve üzerine kurulmuş olan temel felsefesi sebebiyle ayrılmıştır. Yaklaşık olarak 28 yıldır süregelen başarısıyla birlikte hem ekip çalışmasına oldukça önem vermiş hem de bankacılık politikası doğrultusunda birçok iş başarmıştır. Finansbank’ın üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif anlayışı sebebiyle birlikte, aktif büyüklük sıralamasında 5. sırada yerini almıştır. Aynı zamanda, yurtdışında en çok yatırımda bulunana bankalar arasında da yerini almıştır.

 

Peki, sunmuş olduğu banka kredilerine göz atıldığında, çeşitli kredi fırsatlarından faydalanmak müşterileri açısından oldukça mümkündür. İhtiyaç kredisi, kamu kredisi, eğitim kredisi, Maaş kredisi, konut kredisi, işyeri kredisi, taksitli krediler, kentsel dönüşüm kredisi, taşıt kredisi gibi kredi fırsatları sunulmaktadır. Bazı dönemlerde ise, bankanın politikasına uygun olarak veya müşteri kapasitesini arttırmak amacıyla çeşitli fırsatlar sunulabilmektedir.

 

İhtiyaç kredisi, teminatlı ve teminatsız olarak ikiye ayrılmıştır. Teminatlı ihtiyaç kredisinde belirli bir teminat, güvence göstermeniz sebebiyle daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda vade uzunluğu 36 aya kadar varmaktadır. Çeşitli seçeneklerle kredi kullanılabilirliğinizi sağlamanız mümkündür. Teminatsız ihtiyaç kredisine bakacak olursak eğer; herhangi bir teminat göstermeksizin, sadece kişinin kimliği ve aylık olarak kazanmış olduğu gelir durumuyla ihtiyaç kredisini kullanmak mümkün olmaktadır. Teminatsız ihtiyaç kredisinin de 36 aya kadar varan bir vadesi bulunmaktadır.

 

Kamu kredisi, kamu çalışanlarına özel olarak uygulanan bir kredi türüdür. Kredi kullanırken hem daha kolay hem de kredilerin hemen hesaplarına yatıyor olması bu kampanyanın en güzel yanından birisidir. 36 aya varan vade seçeneği ile bu krediden faydalanmak mümkündür.

 

Konut kredisi, ev sahibi olmak isteyen kişiler için 180 aya varan vadelerle ve satın alınmak istenen evin %70 oranında bir yüzdelikle kullandırılabilen bir limit ile bu krediden faydalanmak mümkün olmaktadır. Konut kredisi oldukça fazla kullanılan ve müşteriler tarafından mümkün olduğunca özenle araştırma yapılan krediler arasındadır.

 

Taşıt kredisi de kendi içerisinde kaskolu ve kaskosuz olarak ayrılmaktadır. Kaskolu Taşıt kredisi, kaskolu bir şekilde kredi almak istiyorsanız eğer, 48 aya kadar varan vadelerle kullanmak mümkün olmaktadır. Kaskolu taşıt kredilerinde ayrı bir masraf olarak sigorta ücreti de alınmaktadır. Kaskosuz taşıt kredisi, taşıt alırken kasko yaptırmak istemeyen kişilerin kullanabileceği bir kredidir.

 

Taksitli krediler, hem artan taksitli krediler hem de azalan taksitli krediler olmak üzere iki şekilde müşterileriyle buluşmaktadır. Taksitli krediler, taksit süresini kendiniz belirleyebileceğiniz ve mümkün olduğunca sizin isteğiniz doğrultusunda talep edilen bir miktarla ve düşük faiz oranlarıyla taksitlendirilen kredidir. Taksitsiz krediler ise, taksitlerini sizin belirleyeceğiniz fakat sizin belirlediğiniz tutarlara uygun olarak giderek azalan faiz oranlarıyla kredi kullanmak mümkün olmaktadır.

 

 

 

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir