Kredi ve Borsa

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi


Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank Tekfen Yatırım tarafından 1989 yılında kurulmuş ve hızlı bir şekilde ilerleyen, yeni kampanyalarla adından sıkça söz ettiren bir bankadır.  2001 yılında tek bir şubesi olan Burgan Bank’ın şu anda Türkiye genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. 47 şubesi bulunan Burgan Bank kısa bir içerisinde şube sayısını 100 e çıkarmayı hedeflemektedir.

 

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank yıl bitimine yakın kişiye özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla kredi ihtiyacı olanlara büyük kolaylık sağlıyor. Kredi notu yüksek olanlara düşük faiz, kredi notu düşük olanlara ise yüksek faiz uygulayan bir kredi sistemi anlayışını belirleyen Burgan Bank bu konu fark yaratmaktadır. Burgank Bank’ın kredi vermek için belirlemiş olduğu kriterler, kredi kullanmak isteyen kişinin ödeme performansı, Burgan Bank’tan temin edeceğin ürün miktarı ve bankanın kaç yıllık müşterisi olduğudur. Tüm bu kriterlere rağmen Burgan Bank en yüksek faiz oranlarının dahi piyasa faiz oranlarına göre daha düşük olduğunu belirtmektedir.  Bu sistem konut ve şirket kredilerinde değil şu anda sadece ihtiyaç kredilerinde geçerli.

 

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank’tan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ile, eğitim, sağlık, otomotiv ödemelerinizi yada sigorta ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu ödemeleriniz için 1.59 dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade ile kredinizi kullanabilirsiniz.

10000 TL kredi kullanmak isterseniz  12 ay vadeli olarak aylık 927.12 TL taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.  Vade sayısı arttıkça kredi faiz oranı yükselmektedir. 18 ay vadeli 10000 TL kredi kullanmak isterseniz aylık taksitleriniz 648,41 TL olacaktır. Aylık taksitleriniz daha düşük olsun isterseniz 48 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz.  10000 TL’nin 48 ay vadede aylık taksit tutarı 310,57 TL’dir.  Burgan Bank bu ihtiyaç kredisi kampanyasında tahsis ücreti talep etmemektedir.  Daha önce sitelerinde 30 Eylülde biteceğini duyuran banka süreyi ekim ayı sonuna kadar uzatmıştır.

 

Burgan Bank müşterileri formalitelerle uğraşmamak için isterlerse internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilirler. Burgan Bank müşterisi olmayan kredi ihtiyacı olan kişiler ise bankanın çağrı merkezinden yada kendilerine en yakın Burgan Bank şubesinden detaylı bilgi edinebilirler.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir