Kredi ve Borsa

Anında Kredi Başvurusu ve Sonucu


Anında Kredi Başvurusu

Acil nakit para sıkıntısı çekenlerin imdadına anında kredi başvurusu yöntemi yetişiyor. Bu sayede aynı gün içinde kredi almak çok daha kolay bir hale geliyor. Bankalar uyguladıkları yöntemler ile günlerce süren kredi başvurusu ve sonuçlanması sürecini tek bir gün içinde hallederek yaşanan maddi problemleri mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedefliyor. Bunun için kullanılan yöntemler ise halk tarafında sıklıkla kullanılsa da pek çok kişi tarafından da “anında kredi başvurusu nasıl yapılır?” denilerek merak ediliyor.  Bu yüzden hızlı kredi başvurusu yapma yöntemlerini detaylıca açıklamak gerekmektedir.

Şubeye Gitmeden Kredi

Bilindiği gibi bankalar kredi verme sürecini çok sıkı tutmakta ve talep eden herkese kredi vermemektedir. Bu aşamada doğru kişiyi seçmek adına pek çok evrak talep edilmekte ve bu konuda araştırmalar yapılmaktadır. bahsi geçen bu süreç ise yeri geldiğinde günlerce sürmekte ve bu aşamada yaşanmakta olan para ihtiyacı daha da büyüyebilmektedir. İşte bahsi geçen bu mağduriyetleri gidermek adına bankalar şubeye gitmeden kredi alma olanakları sunmaktadır. Bunlardan ilki ise SMS ile kredi başvurusu seçeneği olmaktadır.

SMS ile Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu işlem son derece hızlı ve de pratiktir. Yapacağınız tek şey bankanızın belirlemiş olduğu mesaj metnini yine bankanızdan öğreneceğiniz numaraya göndermektir.  Bu sayede birkaç dakika içinde kısa mesaj ile kredi başvurusu yapma olanağı yakalayabilmektesiniz.

Bu işlem ile alakalı olarak bilmeniz gereken en önemli detaylardan biri ise belli bir ücrete tabii olduğudur. Bu sebepten dolayı dilerseniz tamamen ücretsiz olan daha başka yöntemleri de tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bunun için ilk olarak bankaların internet sitelerinden kullanıcı girişi yapma yöntemini kullanabilirsiniz. Bu seçeneğin yanı sıra mobil bankacılık uygulamaları aracılığı ile de talebinizi bankanıza iletebilirsiniz. Bahsi geçen bu iki yöntem de son derece makul ve tamamen ücretsiz olup yalnızca kredi başvurusu yapmak için internetten kredi kartı başvurusu yapmak da dahil olmak üzere pek çok farklı işlemde kullanılmaktadır.

Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Detayları anlatılmakta olan bu yöntemler ile başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz zaman olumlu ya da olumsuz olarak sonucunuz tarafınıza en geç iki iş günü içerisinde iletilecektir. Ancak siz yine de kredi başvuru sonucu sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız bunun için bankanızın internet sitesini ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanabilir veya yine bankanıza ait olan müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde mevcut olan ve hizmetlerine devam eden hemen hemen her banka bahsi geçen bu hizmeti veriyor olsa da genel olarak anında kredi veren bankalar aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 1. Ziraat Bankası
 2. Halk Bankası,
 3. Vakıf Bankası,
 4. İş Bankası,
 5. Yapı Kredi Bankası,
 6. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB),
 7. Denizbank,
 8. Finansbank,
 9. Garanti Bankası,
 10. HSBC Bank,
 11. ING Bank,
 12. Odeabank ve
 13. QNB Finansbank gibi yerlerdir. Bazı bankalar ise kredi notuna bakmadan kredi vermektedir. Kredi notu düşük olanlara kredi, kredi notu sıfır olanlara kredi, kara listede olanlara kredi, kredi sicili bozuk olanlara kredi ile ilgili yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Son günlerde kredi faiz oranlarının artması nedeniyle bazı bankalar krediler ile ilgili kampanyalar başlattı. Anında kredi çekmek için en uygun faiz oranlarını bankanız ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Etiketler: , ,

8 Responses “Anında Kredi Başvurusu ve Sonucu”

 1. Güner ersoy
  Nisan 30, 2018 at 8:14 am

  Kredi notum düşük nereden kredi alabilirim

  • Mayıs 7, 2018 at 9:48 pm

   slm Acil para ihtiyacım var 15milyar yardımcı olursanız sevinirim

 2. Halil ibrahim kurt
  Mayıs 4, 2018 at 4:18 pm

  Benim 20 bin tl ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

 3. Nuri
  Mayıs 4, 2018 at 11:00 pm

  20 bin tl ye ihtiyacim var

 4. Hasan
  Mayıs 7, 2018 at 5:32 pm

  Banada borç kapatma kredisi lazım 60000 bankalarda gecikmelerim var

 5. Özgür
  Mayıs 12, 2018 at 9:16 pm

  Acil acil 2400 tl ihtiyacım var 5318979***

 6. Mustafa burak billiç
  Mayıs 13, 2018 at 11:10 pm

  5000 tl lazım 10 içinde ödicem borçlarımı kapatıcam bana dönüş yapabilirmisiniz. 0552 245 8* ** mustafa bekliyorum aramanızı.

 7. Kamil
  Mayıs 14, 2018 at 2:26 am

  Acil 20000 liraya ihtiyacım var dönüş yapar mısınız çok acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir