Kredi ve Borsa

Akbank Mobil Bankacılık


Akbank Mobil Bankacılık

Gelişen teknoloji,  internet üzerinden birçok işlem yapmaya olanak sağlıyor. Bunlardan en çok kullanılan internet işlemleri Akbank Mobil Bankacılık tarafından, bankada sıra beklemeden, kredi kartı özeti,  para gönderme, bakiye sorgulama gibi birçok işlemi, evinizin rahatlığında telefonunuza indireceğiniz uygulama ile yerine getirebilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin birçoğu ücretsiz yapılmaktadır. Bütün bunların yanı sıra, Mobil Bankacılık uygulamasında oldukça karlı yatırımlar yapabilir, piyasada bulunan hisselerinizi yönetebilir, dolar, Euro gibi para birimlerinin artış ve düşüş hareketlerini takip edebilirsiniz.  Üstelik uygulama sadece sizin belirleyeceğiniz şifre veya giriş seçenekleriyle açılabilmektedir. Şifrenizi hatırlamadığınız ya da değiştirmek istediğiniz zamanlarda, şifremi unuttum kısmından unuttuğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. Eğer şifre değiştirme konusunda zorlanırsanız da, Akbank 7/24 müşteri temsilcileri ile şifre yenileme işlemini yapabilirsiniz.

Akbank Mobil Bankacılık Nasıl Kullanılır?

Akbank mobil Bankacılık uygulamasını kullanmak için, ilk önce Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir.  Daha sonrasında akıllı telefonunuzun uygulama indirme kısmından, Akbank Mobil Bankacılık uygulamasını ücretsiz ve hızlı şekilde indirebilirsiniz.  İndirme işlemini yaptıktan sonra, bankaya ait hesap kartı ya da kredi kartı üzerinde bulunan bilgiler ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Üstelik giriş yaparken sizin telefon numaranıza gelecek onay kodları sayesinde, uygulama sadece size özel olacaktır. Giriş işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, dilediğiniz işlemi hızlı ve 7/24 yapabiliriniz. Üstelik fatura ödeme gibi işlemleri ise, bakiyeniz bulunduğu taktirde ister otomatik ödeme ile isterseniz de gününde kendiniz ödeyebilirsiniz.

Akbank Mobil Bankacılık İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Akbank İnternet Bankacılığı sloganından da anlaşıldığı gibi, artık Mobilin Bankası olmuştur. Birçok banka uygulamasından daha kapsamlı ve daha kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden de uygulamada işlem seçenekleri oldukça fazladır. Eğer para göndermek isterseniz, menü kısmından para transferini seçebilirsiniz.  Ödemek istediğiniz faturanın türünü seçerek, bir kereye mahsus fatura bilgilerini girerek fatura ödemelerini Gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik uygulamada bulunan piyasa takibi sayesinde hisse senetleri gibi yatırımlarını takip edebilirsiniz.  Siz de akıllı telefonunuzdan Akbank Mobil Bankacılık Uygulamasını indirerek kısa süren giriş işlemlerini bitirerek Akbank mobil uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir